Střešní šindel KATEPAL

Střešní šindel KATEPAL

Finský asfaltový (bitumenový) střešní šindel KATEPAL

Vyniká mezi bitumenovými (asfaltovými) střešními šindeli svoji vysokou kvalitou, atraktivním vzhledem jednotlivých typů, přirozenou barevností použitých posypových materiálů a také svou nesmírně dlouhou životností.

Finský střešní šindel KATEPAL se vyrábí z SBS modifikovaného bitumenu (asfaltu) a jeho zadní strana je opatřena celoplošným lepením, které zaručuje perfektní přilnavost jednotlivých vrstev, použití již od minimálního sklonu 12° a také výbornou hydroizolaci proti vzlínající vodě, a to i v nejnáročnějších vysokohorských podmínkách.

Modifikovaný finský asfaltový střešní šindel KATEPAL se díky přídavku modifikátoru SBS (syntetického kaučuku) vyznačuje dokonale zalisovaným a hladkým vrchním posypem, lepší pružností a pomalejším procesem stárnutí asfaltové hmoty.

Střešní šindele KATEPAL mají až dvojnásobnou životnost, oproti klasickým střešním šindelům vyráběným z oxidovaných asfaltů.

Životnost asfaltového střešního šindele KATEPAL je 50 - 60 let a záruka na jeho hydroizolaci je poskytována v délce 30 let.

Asfaltový střešní šindel KATEPAL je vnímán díky své poměrně nízké hmotnosti jako lehká střešní krytina vhodná pro nové pokrytí střech při jejich rekonstrukcích a také pro pokrytí střech nových.Košík  

(prázdný)